Zarejestruj się | Moje konto   
  Pomoc  
  Kontakt  
 
 
Strona główna » Uprawa warzyw, warzywnictwo » GlobalGAP Rośliny uprawne Owoce i warzywa Wyszukiwanie zaawansowane
 
   
Wybierz kategorię 
   
 
 
Bonsai
 
 
Grzyby
 
 
Iglaki
 
 
Owady
 
 
Zboża
 
 
  

   
Promocje 
   
 
Dieta winna

Dieta winna
Cena brutto: 
38.90 PLN
Stara cena: 45.00

Technologia serów twardych i półtwardych

Technologia serów twardych i półtwardych
Cena brutto: 
29.00 PLN
Stara cena: 37.00

Ogrody i labirynty

Ogrody i labirynty
Cena brutto: 
35.90 PLN
Stara cena: 49.90

Ochrona zdrowia świń

Ochrona zdrowia świń
Cena brutto: 
106.90 PLN
Stara cena: 120.00

 
  
   
Informacje

Nasze konta:

72114020040000320239495364


50102055581111151500300071

W tytule przelewu prosimy
podać numer zamówienia.

 
   
 
 
ID Nazwa Cena brutto
1031 GlobalGAP Rośliny uprawne Owoce i warzywa 93.50 PLN

Dostępność:Wysyłka w 24 godziny

Producent: Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr

Tytuł

GlobalGAP. Rośliny uprawne. Owoce i warzywa (z suplementem elektronicznym)

Autor

Małgorzata Sprawka

Wydawca

Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr

Rok wydania

2011

Liczba stron

78

Wymiary

215 x 290 mm

Okładka

miękka

ISBN

978-83-7804-007-1

 

W ostatnich latach producenci zaczęli bardziej dbać o jakość i bezpieczeństwo wytwarzanej żywności. Coraz częściej zwraca się uwagę na źródło pochodzenia produktu, na warunki, w jakich był uprawiany, i na gwarancje związane z tym pochodzeniem. Gdy zwiększa się ryzyko zagrożeń, a zmniejsza zaufanie klientów, większość producentów żywności stara się przedstawić dowody swojej umiejętności identyfikowania i nadzorowania zagrożeń, również na etapie produkcji pierwotnej.

Jednym z narzędzi umożliwiających spełnienie tego warunku jest standard GlobalGAP. Standard ten zaczyna obecnie zdobywać popularność wśród rolników. Coraz więcej sieci handlowych chce współpracować wyłącznie z producentami posiadającymi system bezpieczeństwa dla produkcji pierwotnej.

Niniejsza publikacja adresowana jest do producentów owoców i warzyw. Jej celem jest zapoznanie Czytelników z wymaganiami wersji 4 standardu GlobalGAP. Opracowanie przedstawia także możliwości praktycznego zastosowania standardu, jako narzędzia do stworzenia dokumentacji systemu GlobalGAP – oceny gospodarstw, produkcji owoców i warzyw itd. – są to przykładowe listy kontrolne, które można traktować, jako roboczy arkusz samooceny.

Dołączony do publikacji suplement elektroniczny zawiera zamieszczone w książce listy kontrolne oraz dodatkowo przykłady procedur, instrukcji i formularzy do zapisów, które należy stworzyć podczas wdrażania systemu. Format MS Word umożliwia edytowanie dokumentów, dostosowanie ich do własnych potrzeb, wydruk.

Spis treści

Od Autorki
Definicje
Wstęp
Rozdział I
Wymagania bazowe dla wszystkich gospodarstw
Rozdział II
Wymagania bazowe dla roślin uprawnych
Rozdział III
Wymagania szczegółowe dla owoców i warzyw
Rozdział IV
Przepisy dotyczące zawartości pestycydów w żywności
Rozdział V
Wskazówki praktyczne dotyczące systemu GlobalGAP
Załączniki
Załącznik 1
Lista kontrolna dla modułu AF
Załącznik 2
Lista kontrolna dla modułu CB – rośliny uprawne
Załącznik 3
Lista kontrolna dla modułu FV – owoce i warzywa



Poleć produkt znajomemu · Oceń produkt    

 
  
 
Wartość:
0
 PLN
Liczba produktów:  0
Przechowalnia
Liczba produktów:  0
   
Nowości 
   

  


   
Informacje


 

Kontakt:

tel. 0 512 223 991

fax. 0 22 434 60 68

info@agroswiat.pl

 

 

Oferta podręczników


 



Firmy ogrodnicze, uslugi ogrodnicze, ogrody

Ranking najpopularniejszych firm z branży ogrodniczej. Ogrody, oczka wodne, stawy, projektowanie ogrodów, ogrody zimowe, architekci, pielęgnacja ogrodów, aranżacja wnętrz zielenią. Usługi ogrodnicze. Spis firm ogrodniczych



 
   
 

 |  Strona główna  |  Promocje  |  Nowości  |  O firmie  |  Regulamin  |  Aktualny stan koszyka  |  Pomoc  | 
oprogramowanie
sklepy internetowe
Sklepy internetowe