100 ciekawostek o pszczołach

  • Wydawnictwo: BEE & HONEY
  • Dostępność: Wysyłka w 12 godzin
  • Autor: Martyna Walerowicz
  • Wydawca, rok wydania: Bee & Honey, 2025
  • Liczba stron : 108
  • Oprawa i wymiary: twarda, 170 x 240 mm
  • ISBN: 978-83-976744-0-0
  • szt.
  • 39,00 zł

Album zaciekawi pszczelarzy i miłośników przyrody. W publikacji znajduje się 100 ciekawostek nie tylko o pszczole v miodnej, lecz także o dzikich zapylaczach. Dowiesz się m.in.:

- pszczoły nie widzą barwy czerwonej

- samce trzmieli żyją poza gniazdem i potrafią same o siebie zadbać

- pszczoły uwielbiają nie tylko słodki smak, lecz także... słony

-  niektóre pszczoły biją się o kwiaty

 

100 ciekawostek o pszczołach

Czy wiesz, że pszczoły potrafią liczyć? A to tylko jedna ze 100 niezwykłych ciekawostek, które czekają na Ciebie w tej książce! Zanurz się w świat tych niezwykłych owadów dzięki krótkim, przystępnie opisanym faktom i podziwiaj ich piękno na oszałamiających zdjęciach. Poznaj ich tajemnice, zrozum ich rolę w naszym ekosystemie i daj się porwać fascynującej podróży do pszczelego królestwa. Idealna lektura dla każdego ciekawego świata!.

 

Książka „100 ciekawostek o pszczołach” – Martyny Walerowicz to wyjątkowy album, który zabiera czytelników w fascynującą podróż do świata pszczół. Publikacja łączy krótkie, lekkie w odbiorze informacje z pięknymi zdjęciami, dzięki czemu stanowi doskonałą lekturę zarówno dla początkujących pszczelarzy, jak i osób, które dopiero odkrywają tajemnice życia tych niezwykłych owadów.

W książce znajdziesz wiele zaskakujących faktów o biologii pszczół, ich zwyczajach, znaczeniu w przyrodzie i kulturze. To idealna propozycja dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę o pszczołach w przystępnej formie i czerpać inspirację z niezwykłych fotografii.

 

Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie


Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.