Bukiety na każdy miesiąc

  • Wydawnictwo: Multico
  • Dostępność: Wysyłka w 12 godzin
  • Autor: Gerda von Lienen
  • Wydawca, rok wydania: Multico, 2019
  • Liczba stron : 160
  • Oprawa i wymiary: miękka, 210 x 275 mm
  • ISBN: 978-83-7763-362-5
  • egz.
  • 34,90 zł

Zbiór florystycznych inspiracji, dla amatorów, profesjonalistów i każdego miłośnika ogrodu.

Bukiety na każdy miesiąc inspirowane pięknem natury!

 

Naturalne, bezpretensjonalne, piękne

Książka stanowi barwny zbiór pomysłów dla florystów amatorów i miłośników ogrodu. Dzięki zawartym w niej inspiracjom każdy może samodzielnie wykreować kompozycje roślinne: proste, naturalne, bezpretensjonalne i piękne.

Od stycznia do grudnia

W książce znajduje się bogactwo porad dotyczących dekoracji w domu i ogrodzie na każdy miesiąc roku. Od stycznia do grudnia z naturalnych materiałów możemy tworzyć piękne i oryginalne bukiety, wieńce lub dekoracje stołowe.

Pomysły dekoracji zaczerpnięte z natury

Podążając za przykładem natury, Autorka tworzy dekoracje z roślin ogrodowych i dziko rosnących, z fragmentów krzewów, pnączy, kwitnących ziół, rozmaitych owocostanów, kamieni, drewna. Do jej ulubionych barw należą przede wszystkim nasycone fiolety i żółcie.

Książka stanowi barwny zbiór pomysłów ma dekoracje roślinne dla profesjonalnych florystów, dla amatorów i miłośników ogrodu. Dzięki zawartym w niej inspiracjom każdy może samodzielnie wykreować kompozycje kwiatowe: proste, naturalne, bezpretensjonalne i piękne.

 

W książce znajduje się bogactwo porad dotyczących dekoracji w domu i w ogrodzie na każdy miesiąc roku. Od stycznia do grudnia z naturalnych materiałów możemy tworzyć piękne i oryginalne bukiety, wieńce lub dekoracje stołowe. Głównym motywem zestawień jest jednoczesne występowanie roślin w naturze. Konwalie i niezapominajki zawsze wyglądają pięknie razem, bo razem kwitną wiosną w naturze. Podobnie przekwitłe słoneczniki stanowią znakomite naturalne uzupełnienie bukietu z przebarwionych jesiennie liści.

Podążając za przykładem natury, Autorka tworzy dekoracje z roślin ogrodowych i dziko rosnących, z fragmentów krzewów, pnączy, kwitnących ziół, rozmaitych owocostanów, kamieni, drewna. Wykorzystuje zapomniane tace, stare sosjerki, słoiki i słoiczki, dzbanki i inne elementy zabytkowych zastaw stołowych. Tworzy z nich kompozycje zaskakujące świeżością spojrzenia, intrygujące i piękne. Do jej ulubionych barw należą przede wszystkim nasycone fiolety i żółcie.