Kategorie

Kompozycje kwiatowe na śluby i komunie

Wydawnictwo: eSPe
Dostępność:
Wysyłka w 12 godzin
 • Autor: Magdalena Rączka
 • Wydawca, rok wydania: eSPe, 2009
 • Liczba stron : 156
 • Oprawa i wymiary: twarda, 195 x 215 mm
 • ISBN: 978-83-7482-263-3
 • egz.
  36,90 zł

  Przewodnik florystyczny

  Książka „Kompozycje kwiatowe na śluby i komunie" jest fotograficznym zapisem mojej dotychczasowej działalności. Przedstawiam tu swoje prace - bukiety ślubne, dekoracje samochodów, aranżacje kościołów i sal weselnych oraz kompozycje, które można wykorzystać zarówno w kościele, jak i na sali weselnej. Praca z kwiatami przysparza mi wiele radości, rozwija wyobraźnię i uczy precyzji. Z czasem stosowane przez mnie (i nie tylko) rośliny stały się bardziej okazałe, z czasem zmieniły się także potrzeby klientów.

  Ukazałam tu różne zestawienia kolorystyczne i wykorzystanie wielu odmian kwiatów. Kompozycje są zróżnicowane cenowo, aby każdy znalazł coś dla siebie. Album zawiera również opisy, które mają za zadanie ułatwić dobór materiału roślinnego i dodatków. Znajdziecie tu Państwo najnowsze materiały, modne i dostępne na polskim rynku.

  Album zawiera propozycje wykorzystania kwiatów zarówno do wystroju wnętrz (kościoły i sale na przyjęcia), jak do dekoracji samochodu pary młodej. Są w nim także propozycje bukietów ślubnych (wiele w zestawie z butonierką i małą kompozycją do wpięcia we włosy) i wianuszków komunijnych.
  Autorka proponuje różne zestawienia kolorystyczne i wykorzystuje wiele odmian kwiatów. Kompozycje są zróżnicowane cenowo, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Album zawiera również opisy, ułatwiające dobór materiału roślinnego i dodatków.

  Tytuł

  Kompozycje kwiatowe na śluby i komunie

  Autor

  Magdalena Rączka

  Wydawca

  eSPe

  Rok wydania

  2009

  Liczba stron

  156

  Wymiary

  195 x 215 mm

  Okładka

  Twarda

  ISBN

  978-83-7482-263-3